Nowoczesne sauny ogrodowe

Nowoczesne sauny ogrodowe 

Poczuj pełną harmonię ciała z umysłem i oddaj się relaksowi w konstrukcji, którą możesz mieć na wyciągnięcie ręki we własnym ogrodzie! Oferujemy innowacyjne rozwiązanie, jakim są suche sauny z drewna wykonane z miłości do natury oraz minimalizmu. Stworzyliśmy niezwykle nowoczesny i ekskluzywny projekt dla Klientów detalicznych oraz przedstawicieli obiektów wypoczynkowych, którym zależy na zamówieniu fińskiego sprzętu o nieskomplikowanym montażu do natychmiastowego użytku przez całą rodzinę lub gości hotelowych. Przygotowaliśmy dla Państwa pięć sztandarowych modeli:

– Delux 3 

– Delux 4 

– Delux 7

– Delux 9

– Delux 10

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, jakimi są suche sauny fińskie naszej produkcji!

 

 

Postaw na projekt, który idealnie wkomponuje się w przestrzeń Twojego ogrodu!

Drewno skandynawskie to niezwykle elegancki i uniwersalny materiał, który pasuje do różnych stylów i idealnie wkomponuje się w Twój ogród. Wykorzystując go w naszych konstrukcjach tworzymy wytrzymałe projekty o nowoczesnym i wyjątkowym charakterze, nawiązującym do fińskiej klasyki, minimalizmu oraz przywiązania do natury.

Tak skonstruowana sucha sauna fińska sprosta oczekiwaniom użytkowników w każdym wieku i o różnych potrzebach.

 

Fińskie sauny ogrodowe i ich konstrukcja

Konstrukcja suchej sauny fińskiej powstała z materiału, jakim jest certyfikowany świerk skandynawski, odpowiadający wszelkim normom bezpiecznego użytkowania konstrukcji.

Dzięki odpowiedniej selekcji oraz obróbce termicznej (suszenie komorowe), drewno to jest wytrzymałe oraz odporne na pękanie, wypaczanie, pozbawione zarodników grzybów oraz szkodników.

Nowoczesny projekt sauny wykończyliśmy za pomocą warstwy izolacyjnej w postaci wełny skalnej. Umieszczona w ścianach konstrukcji skutecznie zatrzymuje w niej ciepło zdecydowanie ograniczając zużycie energii, co pozwala na znaczącą redukcję kosztów eksploatacji.

 

Sauna z drewna oraz jej nowoczesna elewacja i wnętrze

Fińska sauna z drewna to bardzo nowoczesne i trwałe rozwiązanie do Twojego ogrodu – bez względu na to, jakie panują w nim warunki. Specjalna obróbka termiczna lub olejowa desek z osiki sprawia, że całość konstrukcji – zarówno elewacji, jak i wnętrza – zyskuje eleganckie oraz trwałe wykończenie.

Wykonując saunę na zamówienie istnieje możliwość personifikacji projektu zgodnie z życzeniem klienta.

 

Suche sauny nowoczesne na zamówienie – rodzaj zastosowanego przeszklenia

Nasze suche sauny fińskie nie są zwykłymi, zamkniętymi boxami z drewna. Chcemy, aby stanowiły integralną część Twojego ogrodu, dlatego wykończyliśmy je przeszkleniami w postaci okien oraz drzwi ze szkła hartowanego.

Nadaje to nowoczesny, a zarazem minimalistyczny charakter całej konstrukcji tworząc spójną całość i przytulną przestrzeń do odpoczynku i relaksu.

Dzięki panoramicznym oknom, podczas saunowania, podziwiać można padający śnieg czy piękny widok za oknem ciesząc się jeszcze głębszą integracją z naturą.

 

Sucha sauna na zamówienie z relaksacyjnym oświetleniem

To, co wpływa na czas pełen niczym niezmąconego relaksu, spędzony w naszej nowoczesnej konstrukcji fińskiej do ogrodu, to nie tylko rodzaj zastosowanego drewna czy rozmaite udogodnienia. To również kojące oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne w postaci żarówek oraz pasków LED. To, co nadaje całości niepowtarzalny charakter, to możliwość sterowania oświetleniem za pomocą pilota według własnych preferencji. Już dzisiaj możesz poznać jego uspokajające a zarazem pobudzające zmysły działanie!

 

Piec w suchej saunie fińskiej? Przekonaj się, jak to działa!

Poczuj otulające Cię przyjemne ciepło wytwarzane przez nowoczesny piec Harvia, stosowany w naszych produktach! To grzejnik kolumnowy, w pełni kontrolowany przez osobę korzystającą z sauny ogrodowej. Wystarczy wylać odpowiednią ilość gorącej wody na kamienie, bok lub słup grzejnika. Dzięki temu możesz dostosować intensywność wydzielanej pary i jej temperaturę do swoich potrzeb.

Serce sauny, czyli piec, dobieramy do indywidualnych potrzeb klienta. Sprawdzonym i prostym produktem jest model Harvia Glow. Charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym i eleganckim designem, ale również niezwykłą funkcjonalnością i bezpieczeństwem w użytkowaniu.

Zapraszamy do kontaktu oraz sklepu w celu zapoznania się z naszą ofertą czy uzyskaniem dodatkowych informacji o konkretnym modelu.

Dla bardziej wymagających klientów, istnieje możliwość rozbudowy systemu sterowania piecem o panel naścienny WiFi, który dodatkowo podnosi komfort użytkowania, umożliwiając kontrolę nad grzejnikiem z dowolnego miejsca o dowolnym czasie. (np. włączenie nagrzewania sauny przed przyjazdem do domu).

 

 

Domowe SPA w zasięgu ręki!

Kojarzy się z luksusem i relaksem w prestiżowych hotelach – teraz, dzięki ofercie naszej firmy, możesz posiadać ją również we własnym domu i korzystać z niej z całą rodziną lub gośćmi! Korzystanie z sauny, niesie ze sobą wiele korzyści dla Twojego zdrowia:

– hartowanie organizmu,

– wydalanie toksyn z organizmu,

– poprawa pracy naczyń krwionośnych,

– szybsza przemiana materii.

 

Nowoczesne wyposażenie dla hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych

Nasza oferta skierowana jest również do właścicieli hoteli, pensjonatów, domków oraz ośrodków wypoczynkowych na terenie całego kraju.

Dostarczamy profesjonalne konstrukcje relaksacyjne dla Twoich gości, takie jak sauny zewnętrzne. Poszerzając swoją ofertę o nasze produkty zdecydowanie podnosisz atrakcyjność swojego obiektu zachęcając do pobytu oraz podnosząc standard swoich usług.

 

Sauna – kiedy możesz z niej korzystać?

Zawsze! 😊 Korzystanie z sauny zewnętrznej jest zalecane w szczególności po aktywności fizycznej lub w okresie jesienno-zimowym w celu zahartowania organizmu i zwiększenia odporności. Wiedząc, jak ważne jest odpowiednie środowisko do nagrzewania ciała, stworzyliśmy produkt przydomowy, inspirowany skandynawskim designem, odpowiadający na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Korzystając z naszej konstrukcji stawiasz na bezpieczny i profesjonalny produkt.

Skorzystaj z wielu właściwości, jakie niesie ze sobą przebywanie w cieple i zainwestuj w wyposażenie zewnętrzne wyprodukowane przez naszą firmę!

 

Zainteresowały Cię nasze projekty ogrodowe na zamówienie? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu doboru odpowiednich akcesoriów do drewnianej konstrukcji fińskiej oraz ustalenia szczegółów zamówienia.

Kontakt