Elewacja Premium

Okładziny MøreRoyal są dostarczane w szerokiej gamie profili klasycznych i nowoczesnych, w kilku różnych wymiarach dostosowanych do różnych stylów i architektury. Będzie kwestią gustu i praktycznej oceny, czy Twój dom powinien mieć okładzinę pionową czy poziomą, wąską czy szeroką, gładką czy profilowaną. Może chcesz połączyć kilka rodzajów okładziny?

Deska elewacyjna z podwójnym falcem

Wymiary: 19×90, 19×123, 19×148

Uszczelnienie z podwójnym falcem jest szczególnie odpowiednie do uzyskania gładkiej, jednorodnej powierzchni bez faz i cieni. Często stosowany w nowoczesnych domach i budynkach. deska ma prosty falc po obu stronach. Profil prosty jest zwykle używany jako okładzina pionowa, ale podwójnie zagięty szczelny może być również używany w poziomie.

Okładzina stojąca to rozsądny wybór, jeśli okładzina ma sprawić, że budynek będzie wyglądał na wyższy. Ta okładzina doskonale nadaje się również do stosowania w wilgotnym klimacie, jeśli jest prawidłowo zainstalowana. Często widzimy, że kilka wymiarów łączy się, aby stworzyć ekscytujący wyraz na elewacji budynku.

Deska elewacyjna Concise z ukrytym mocowaniem 

Wymiary: 22×98, 22×123

Elewacja Concise. Nieskazitelna elewacja z ukrytym mocowaniem: zwięzłe okładziny są dostarczane z ukrytym mocowaniem, w którym wkręty/gwoździe są ukryte w profilu przypominającym pióro i wpust. Rezultatem jest bardziej jednorodna powierzchnia bez nieestetycznych śrub lub gwoździ na ścianie. Profil został przetestowany pod kątem deformacji, gnicia i pękania oraz zatwierdzony przez Norweski Instytut Technologii Drewna. (Raport nr 300916-2 06.04.2018) Profil elewacyjny jest najczęściej stosowany jako okładzina stojąca. Okładzina stojąca to rozsądny wybór, jeśli okładzina ma sprawić, że budynek będzie wyglądał na wyższy.

Ta okładzina doskonale nadaje się również do stosowania w wilgotnym klimacie, jeśli jest prawidłowo zainstalowana. Możesz swobodnie łączyć okładziny pionowe i poziome lub różne wymiary, aby uzyskać ekscytującą ekspresję.

Deska elewacyjna Termoobrabialna sosna

Wymiary: 19×140 

Interesują Państwa znajdujące się w naszej ofercie deski elewacyjne? Prosimy o uwzględnienie takiej informacji przy składaniu zamówienia. Można się z nami skontaktować telefonicznie bądź mailowo. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze odpowiednich artykułów.

CENNIK 

ZAMÓW 

ZADZWOŃ